Kto sme a čomu sa venujeme?


Sme firma, milujúca kozmetiku a prírodu preto sme sa rozhodli spojiť tieto naše dve vášne do jedného konceptu.

 

Stránka www.kozmetikaprezdravie.sk je tak venovaná kozmetike na prírodnej báze. Chceme Vám a Vašim blízkym dopriať produkty vhodné pre každého s výnimočnými účinkami prírodných zložiek. Naše portfólio máme v pláne neustále rozširovať a zlepšovať, aby sme vyhoveli aj tým  ajnáročnejším klientom. Usilovne budeme vyhľadávať rôzne aj ťažko dostupné značky prírodných kozmetík, aby sme Vám vedeli poskytnúť čo najlepšie produkty s čo najlepším zložením.

 

Poznáte nejakú unikátnu prírodnú značku a neviete ju nikde na Slovensku ani v Česku zohnať?

Napíšte nám o nej prostredníctvom facebooku, instagramu či na email marketing@kozmetikaprezdravie.sk a ak sa nám podarí,  prinesieme Vám ju prostredníctvom nášho e-shopu a radi tak rozšírime svoje portfólio o ďalšie skvelé produkty.

 

Naša stránka však nie je venovaná len kozmetike ale aj tým ktorý potrebujú našu pomoc, preto sme sa rozhodli, že každým nákupom u nás budete spoločne s nami pomáhať. Ako? 

Každým jedným nákupom u náš viete prispieť 1,5% z Vášho nákupu pre jednu z troch neziskových organizácií na pomoc iným. Touto pomocou ale hodnotu Vášho nákupu nijak nenavyšujeme. Vy si len pokojne vyberiete produkty  ktoré sa Vám budú páčiť a pri dokončovaní nákupu budete mať možnosť vybrať jednu z troch organizácií ( Útulok UVP Košice, Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok, OZ Podaj ďalej Prešov) a my  jej následne venujeme 1,5% z hodnoty Vášho nákupu.

 

A prečo sme sa v našom logu rozhodli práve pre korytnačku?

Jedným zo zvieratiek ktoré nám spríjemňujú pracovné prostredie a doplniť našu rodinnú atmosféru je presne aj náš maskot a to korytnačka Diego. :)Ak nás budete sledovať aj na sociálnych sieťach určite Vás s ním zoznámime aspoň prostredníctvom fotografií. Ak teda bude súhlasiť ;). 

 

Chýba Vám na našom e-shope niečo? Prípadne máte na nás akékoľvek otázky, máte nejaké pripomienky na vylepšenie alebo len potrebujete s niečím poradiť?

Neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom našich sociálnych sieti ktoré sú uvedené nižšie ale nám napíšte na email marketing@kozmetikaprezdravie.sk , my Vám radi poradíme či si vypočujeme Vaše dobré rady.

 

www.kozmetikaprezdravie.sk

Facebook : https://www.facebook.com/KozmetikaPreZdravie.sk

Instragram:  kozmetikaprezdravie

DSM Kozmetika s.r.o.

Alvinczyho 24,

040 01, Košice

Tel.: 0556220480

E-mail: info@kozmetikaprezdravie.sk

Marketing a PR: marketing@kozmetikaprezdravie.sk

 

Prihlásenie

Registrácia

Zabudnuté heslo

Zadajte e-mailovú adresu, ktorú ste vyplnili pri registrácii. Zašleme Vám e-mail s aktivačným linkom pre nastavenie nového hesla.